שירות "ביתי"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
עזרה אישית שתוריד מכם את הנטל בשלל תחומי החיים, והכי חשוב: לא תשאיר אתכם להתמודד לבד! מהחלפת מנורה, תשלום חשבונות, מידע ותוכן ועד שיחת נפש ותשומת לב אישית.

זקוקים לטופס 17 או לקבוע תור לרופא מומחה? צריכים להשיג את ביטוח לאומי? חברת הסלולר או הכבלים גובה מכם יותר מדי כסף? זקוקים לבעל מקצוע אמין והגון לבית? ב"ביתי" מקבוצת מכבי ידאגו לבצע עבורכם את כל המטלות וההתמודדויות שאתם פוגשים ביומיום. בין היתר ימלאו טפסים, יפקססו מסמכים וידברו בטלפון עבורכם עם כל משרד/גוף/בעל מקצוע שצריך ותוך שמירה ברורה על האינטרסים שלכם.

הצעה מיוחדת למרץ! עבור עמיתי 'עדיף': 50% הנחה בדמי ההצטרפות.
* אזור הכיסוי של השירות הוא מנתניה עד רחובות; בקרוב יורחבו אזורי השירות

מעוניינ/ת בשירות ביתי? השאר/י פרטים

הריני מאשר העברת הפרטים שציינתי לנותן השירות הנזכר בכתבה. ידוע לי כי ההתקשרות וקבלת ההטבה המוזכרת תתבצע ישירות בין נותן השירות לביני, ו"עדיף" אינה צד להתקשרות זו או נותנת מצג ביחס לנותן השירות. הריני מסכים לקבל מידע אודות הצטרפות למועדון "עדיף", דיוור ישיר, דברי פרסום והצעות נוספות שיישלחו אלי מעת לעת באמצעות הפרטים שמסרתי, בדואר אלקטרוני, ו/או באמצעות מערכת חיוג אוטומטי ו/או מיסרון (SMS) שיחת טלפון וכדומה. ידוע לי כי איני חייב לתת את הסכמתי כאמור, וכי ככל שתינתן הסכמתי, אוכל לחזור בי בכל עת ולבטל הסכמתי לאמור באמצעות פניה לדוא"ל office@adif.org.il

שינוי גודל גופנים