המועדפים של עדיף

משנה חיים: הכירו את האופן שהופך את כיסא הגלגלים לתלת-אופן חשמלי

עבור אנשים עם מוגבלויות, כל שיפוע מתון יוצר קושי להתנייד ומשטחים דוגמת דשא או כורכר הם בלתי עבירים. כאן נכנסת לתמונה הטכנולוגיה: Firefly הוא אופן בעל סוללה נטענת המתחבר בשני קלילים לכיסא הגלגלים ומאפשר לאנשים עם מגבלת ניידות לנוע במהירות ובקלות ממקום למקום

לכניסה לכתבה

עמינח מדיק – הציוד והאביזרים שהופכים את הבית ל-100% מונגש.

בחיים כמו בחיים, יש מצבים בהם כושר הניידות והעצמאות שלנו (או של קרובים שלנו) נפגעים ומתערערים. זה יכול להגיע בפתאומיות בעקבות פציעה או אירוע רפואי, וזה יכול להיות כחלק מתהליך הידרדרות של מחלה, מוגבלות מסוימת או בעקבות גיל מתקדם.

לכניסה לכתבה

המוצרים והשירותים שכל אדם עם מגבלה ו/או כל אדם בגיל השלישי חייב להכיר!

הגאווה הכי גדולה שלנו במועדון הצרכנות "עדיף" (לאנשים נכים ועם מוגבלות) היא העובדה שהצלחנו יחד אתכם ובזכותכם להפוך לראשונה לקהילה צרכנית חברתית בעלת כוח כלכלי משפיע, שגם מחוזרת ע"י עסקים. כהמשך ישיר – פיתחנו מנגנון לבדיקת מוצרים ושירותים המוצעים לאנשים עם מגבלות ו/או שנמצאים בגיל השלישי ודירגנו אותם עפ"י מדדי איכות, אמינות, הנגשה, שירות ותמחור. מדי חודש נציג בפניכם את המוצרים המצטיינים שנכנסו למסלול "המועדפים של עדיף" ושמשפרים משמעותית את איכות החיים. אז קבלו את המועדפים לחודש מרץ! שימו לב: כל קוראי הכתבה זכאים למבצעים המיוחדים, עמיתי 'עדיף' ייהנו מהטבה משמעותית עוד יותר!

לכניסה לכתבה

עם תעודה בינלאומית בדרכון – החופשה שלכם בחו"ל תהיה זולה יותר ומהנה יותר!

אם עד היום פק"ל הטיסות שלכם כלל דרכון, כרטיס אשראי, מזומנים וביטוח נסיעות לחו"ל, מעכשיו אתם יכולים להתחדש בביטוח חו"ל מוזל ומותאם לכם ותעודה בינלאומית שתסדר לכם עדיפות אמיתית בחופשה.

לכניסה לכתבה

דעו את זכויותיכם! כך תהפכו מוגבלויות לזכויות

אנשים שנולדו עם נכות/מוגבלות או מי שחווה משבר אישי שהוביל לנכות, לקות נפשית או פיזית ו/או מחלה קשה – לא תמיד מממש 100% מהזכויות הסוציאליות המגיעות לו עפ"י חוק. הסיבה העיקרית ברוב המקרים? אין בישראל קורת גג אחת שמרכזת את כל המידע הרלוונטי למימוש הזכויות ומיידעת את הציבור.

לכניסה לכתבה

מערכת "הכפתור"

הגאווה הכי גדולה שלנו במועדון הצרכנות "עדיף", היא העובדה שהצלחנו יחד אתכם ובזכותכם להפוך לראשונה לקהילה צרכנית חברתית בעלת כוח כלכלי משפיע, שגם מחוזרת ע"י עסקים. כהמשך ישיר – פיתחנו מנגנון לבדיקת מוצרים ושירותים המוצעים לאנשים עם מגבלות ו/או שנמצאים בגיל השלישי ודירגנו אותם עפ"י מדדי איכות, אמינות, הנגשה, שירות ותמחור. הפעם אנחנו גאים להציג לכם את BRIO19SV – סקוטר יחודי שכבש את העולם ומתהדר ביתרונות רבים, כסא מסתובב 360 מעלות ועיצוב חדשני

לכניסה לכתבה

שירות "ביתי"

עזרה אישית שתוריד מכם את הנטל בשלל תחומי החיים, והכי חשוב: לא תשאיר אתכם להתמודד לבד! מהחלפת מנורה, תשלום חשבונות, מידע ותוכן ועד שיחת נפש ותשומת לב אישית.

לכניסה לכתבה
שינוי גודל גופנים